mPOS Integracje

Istnieje możliwość integracji urządzenia mPOS apipay z kasami fiskalnymi i programami do zarządzania sprzedażą lub biznesem. Zwiększa to komfort prowadzenia biznesu.

UBEZPIECZENIA

SYSTEMY LOJALNOŚCIOWE

SPRZEDAŻ MOBILNA

KASY FISKALNE

HOTELE
RESTAURACJE
CATERING

LOGISTYKA

WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW

KURIERZY

mPOS

Apipay to szybka i łatwa integracja, mPOS akceptujący wszelkie typy kart płatniczych i wygodny Panel Administracyjny dla merchantów. Jeśli potrzebujesz wygodnego, zintegrowanego rozwiązania dla swojego biznesu – skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy integrację z Twoim oprogramowaniem.

Kontakt

Integracja to większa wygoda i oszczędność czasu:

mPOS apipay po włączeniu automatycznie połączy się z dodatkowym urządzeniem lub systemem sprzedażowym, z którym jest zintegrowany.

Kwoty transakcji nie trzeba wprowadzać na terminalu – wystarczy zrobić to na kasie fiskalnej lub w systemie sprzedażowym.

Po zamknięciu transakcji płatniczej informacja trafia bezpośrednio do kasy lub systemu sprzedażowego.

Integracja skraca czas obsługi klienta, zmniejsza ryzyko pomyłek i zwiększa wygodę rozliczania transakcji i pracowników w księgowości.

System apipay daje możliwość integracji z kasami fiskalnymi online, systemami ERP, systemami do zarządzania logistyką, spedycją i transportem, systemami do zarządzania gastronomią.

© 2024 APIPAY